Marcin Zieliński – Fałszywy charyzmatyk zdemaskowany!

Film pokazujący prawdę na temat posługi Marcina Zielińskiego

Część 1

29 Komentarze

 • Marzena
  Posted 1 godzinę temu 13:11 0Likes

  «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą.» «Dzień ten nie nadejdzie, dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo.» «Znaleźli się jednak fałszywi prorocy wśród ludu tak samo, jak wśród was będą fałszywi nauczyciele, którzy wprowadzą wśród was zgubne herezje. Wyprą się oni Władcy, który ich nabył, a sprowadzą na siebie rychłą zgubę. A wielu pójdzie za ich rozpustą, przez nich zaś droga prawdy będzie obrzucona bluźnierstwami; dla zaspokojenia swej chciwości obłudnymi słowami was sprzedadzą.». – mówiła Maryja do ks. S. Gobi.

 • Marzena
  Posted 1 godzinę temu 13:08 0Likes

  Polecam do przeczytania Ks. Stefano Gobbi: „Do Kapłanów, umiłowanych Synów Matki Bożej”. Przekażcie tę publikację dla swoich kapłanów Zamieszczam fragment. „Błędy są rozgłaszane przez fałszywych nauczycieli i przez uznanych teologów, którzy nie uczą już prawd Ewangelii, ale zgubne herezje – oparte na błędach i ludzkim rozumowaniu. Z powodu tego głoszenia błędów ginie się prawdziwa wiara i rozszerza się wszędzie apostazja”.

 • Marzena
  Posted 1 godzinę temu 13:02 0Likes

  Ks, Piotr Glas ostrzegał przed Toronto Blesing , “ewangelia sukcesu” również na Maryjnym Forym Charyzmatycznym w Szczecinie https://www.youtube.com/watch?v=6KL1Z4-86EE. Ks. Stefano Gobbi: “Żyjemy w czasach powszechnego pomieszania. Zatraciliśmy poczucie stabilizacji w sferze duchowej. Ci, co winni wyznaczać nam szlak naszej wędrówki, sami są jak ślepcy prowadzący ślepych. Kryzys wiary, zdaje się dotykać wszystkich. Fatima spełnia się na naszych oczach! Szatan pragnie, aby ludzkość popadła w zwątpienie, ukazując, że już nie ma ratunku. Przyzwolenie na bylejakość sączy się zewsząd. „Obyś był zimny albo gorący” Oziębłość jest dramatem, który nas oddziela od Chrystusa.”

 • Marzena
  Posted 1 godzinę temu 12:57 0Likes

  O Fałszywych prorokach mówi tez ks Piotr Glas https://www.youtube.com/watch?v=eNgy8dnjUjs, https://www.youtube.com/watch?v=h-N9G5PBvIE Coraz większym zagrożeniem dla polskich, katolickich grup charyzmatycznych są dziś nurty pro-protestanckie oraz rosnąca popularność pseudocharyzmatyków takich jak: Randy Clark, Heidi Baker, Joyce Meyer. Ks. Glas przestrzega także przed zjawiskami typu tzw. „Toronto Blessing”, „Prosperity Gospel” i popularnością wielu pseudo- proroków i pseudo-uzdrowicieli: „Fałszywi prorocy nie powiedzą tobie o krzyżu, o cierpieniu, o grzechu, ale że Jezus już Ciebie zbawił, nic nie musisz robić. (…) Nie ważne jak wierzysz, bylebyś kochał Jezusa. Mówią dużo prawdy, ale nie mówią całej prawdy. Fałszywi prorocy nic- albo niewiele mówią o Maryi”. Pierwsza część konferencji ks. Piotra Glasa, wygłoszonej podczas “Exodusu młodych” w Zwierzyńcu, 6 lipca 2017 roku. Druga część konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=gon3I..

 • Ewelina Anna
  Posted 14 godzin temu 22:07 0Likes

  A ci, co poparli Zielińskiego i stanęli przeciwko Wam i Autorom tego porządnego dokumentu, są po prostu ludźmi, którzy zarabiają na charyzmatyźmie, albo sami są zwiedzeni. Oficerowie zwodziciela: https://swietatradycja.wordpress.com/oficerowie-zwodziciela/

 • Ewelina Anna
  Posted 14 godzin temu 22:04 0Likes

  Poza tym został rozpoznany język czy języki, którymi oni mówią. Część z tego może być efektem ludzkiej jakiejś sugestii i hipnozy ale ewidentnie jest to także manifestacja złych duchów. Napisy polskie można włączyć pod filmem, koło zębate – ustawienia: https://youtu.be/RnYsW9eWAQE

 • Ewelina Anna
  Posted 19 godzin temu 16:29 0Likes
 • Sebastian
  Posted 12/10/2018 21:43 0Likes

  Gratuluję Wam odwagi w przeciwstawieniu się narzucaniu protestantyzmu w Kościele Katolickim
  Życzę wytrwałości i pozdrawiam serdecznie!

 • Andrzej
  Posted 12/10/2018 01:58 0Likes

  Bóg zapłać za filmik. za trud i pracę jaką włożyliście.
  Niech NMP Królowa Polski ma Was zawsze w swojej opiece.

 • Tomasz
  Posted 11/10/2018 14:23 0Likes

  dziękuję za film

 • Jan
  Posted 09/10/2018 15:53 0Likes

  ciekawe-ale przecież działalnośc tego człowieka nie ma formalnie nic wspólnego z Kościołem katolickim,w świetle przedstawionych tu informacji sposób jego dziąłania jest nawet sprzeczny z naukami głoszonymi przez KK.jest to jakaś nowa sekta z ementami psudoreliginymi pomieszanymi z okultyzmem i szamanizmem.

 • Magdalena
  Posted 09/10/2018 14:02 0Likes

  Bardzo rzetelnie zrobiony film. Nie powiedzieliście w tym filmie o tym, że Marcin Zieliński nie bierze pod uwagę Woli Bożej w kontekście chorób ludzi. Ma być uzdrowienie i już! a jaka jest Wola Boża? Nie ma słowa o tym, że Wola Boża może być inna.

 • Paweł Bany
  Posted 09/10/2018 10:11 0Likes

  Bardzo dobra strona! Bardzo się cieszę z tego, że ktoś odważył się zdemaskować charyzmatycznego zwodziciela.

 • Janina
  Posted 06/10/2018 10:57 0Likes

  Tak myślałam. Od początku gdy go słuchałam to czułam że coś jest nie tak. Ks Remigiusz Recław i ta cała ich Odnowa w Duchu Świętym są nim zafascynowani i sami w Łodzi robią show w kościele. Jak zobaczyłam film ojca Remigiusz że Marcin Zieliński jest Błogosławieństwem dla Kościoła to się przeraziłam. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Módlmy się żeby ludziom otworzyły się oczy jak najszybciej.

 • Iwona
  Posted 05/10/2018 17:32 0Likes

  Dziękuje za wyczerpujący materiał. Wiedziałam że coś jest ” nie tak” w tej posłudze. Dlatego też nigdy nie byłam na spotkaniu z Panem Marcinem. Cieszę się że stworzyliście ten materiał. Znam wiele osób zachwyconych bezkrytycznie Panem Marcinem. Może nadeszły czasy, że i oni muszą stać się roztropniejsi w wyborach.
  A przecież wyborów nie ma . Eucharystia jest szczytem modlitwy.

 • Tomasz
  Posted 05/10/2018 15:02 0Likes

  Trochę za dużo intepretacji tego co siedzi w tym człowieku. Ale fakt że za mało księży w tym wszystkim a za dużo prywaty, pompowania emocji, dotyku przez nie-kapłanów.

 • Wojtek
  Posted 05/10/2018 14:50 0Likes

  Dziękuję za ten film. Pełny profesjonalizm, treść bogata w argumenty obok których trudno przejść obojętnie.

 • Paweł
  Posted 05/10/2018 08:51 0Likes

  Dziękuje za odwagę , profesjonalizm

 • Michal
  Posted 05/10/2018 08:14 0Likes

  Brawo za rzetelne zbadanie sprawy i wyciągnięcie słusznych wniosków. Dla mnie osobiście Maryja jest jak papierek lakmusowy. Tam gdzie Jej nie ma, nie ma tez prawdziwego Boha i prawdziwej wiary. Bóg mówi: wprowadzam nienawiść pomiędzy Niewiate a węża, pomiędzy potomstwo Niewiasty, a potomstwo węża…

 • Renia
  Posted 05/10/2018 00:24 0Likes

  Miałam okazję być na jego spotkaniu ks do naszej parafi go zaprosił czulam tyko pustke. Nie było żywego Boga bo nie było wystawienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie😢Nie podobalo mi się to że mało mówił o Matce Bożej prawie wcale😢😢😢 Nigdy wiecej nie pojde na takie spotkanie.

 • sylwia
  Posted 04/10/2018 20:37 0Likes

  Bardzo dobry materiał

 • Janusz
  Posted 04/10/2018 17:14 0Likes

  dzięki za film teraz moje wątpliwości są pewnością . Profil na FB i zdjęcie profilowe zwróciło moją uwagę i na pychę . No i to że uzdrawia marcin a nie Jezus. Jeszcze raz dzięki

 • Krzychu
  Posted 04/10/2018 13:32 0Likes

  W końcu ktos odważył się powiedzieć prawdę.
  Bóg zapłać za film.
  Trzeba się modlić za Marcina i resztę zabłąkanych.
  Maryjo Matko nasza ratuj!

 • Artur
  Posted 04/10/2018 11:55 0Likes

  Brawo !!! od roku próbuje przekonać swoich znajomych ze wspólnoty , że to fałszywy prorok który szuka Siebie i głosi Siebie a nie naszego PANA !!!

 • Irena
  Posted 04/10/2018 09:12 0Likes

  Niepokojące……

 • Wojtek
  Posted 03/10/2018 23:58 0Likes

  Dziekuje za te informacje sam jeste w grupie modlitwy i mam wiele pytan ten film otworzyl mi oczy na wiele rzeczy, Byle na jedny spotkaniu w Londynie i prosilem o modlitwe za corke . Nic mi sie nie stalo mam stala praktyke gdziekolwiekide zawsze odmawiam Pod Twoja Obrone..Sam tez sie modle za innych i ogladajac ten film zrozumialem ze zle sie modlilem na szczescie mam tez proboszcza ktory wspomaga i po rozmowie z nim juz nie uzywam formy rozkazu a prosby nie oczekujac czy cos sie wydarzy poprostu reszte zostawiam Bogu . Dobrze ze zrobilscie ten fil bardzo mi rozjasnil wiele rzeczy ,zrozumialem jak trzeba byc ostroznym i badac siebie aby nie pobladzic. Bedac we wspolnocie tez wiele rzeczy mnie zastanawia a zostaly one poruszone w waszym filmie, diabel nawet sw. Faustyne oszukal .dziekuje i pozdrawiam z modlitwa
  wojtek

 • Gregorius
  Posted 03/10/2018 21:13 0Likes

  Małe acz ważne uzupełnienie, choć pewne wątki się pokrywają z tymi z filmu: https://teologkatolicki.blogspot.com/2018/03/jak-w-swietle-teologii-katolickiej.html

 • kruk
  Posted 03/10/2018 19:19 0Likes

  Hmm. Mam teraz pewien problem. To, co mówicie o teologii sukcesu w pewnym stopniu obserwuję w rekolekcjach słynnego o. Szustaka. Sam mu zadałem kiedyś pytanie o pomijanie przez niego męki Jezusa w naukach, ale nie odpowiedział. Mówił wiele razy, ze tak go Jezus kocha, ze daje mu wszystkie przyziemne rzeczy, nawet dentystę mu podsuwa jak ząb zaczyna boleć. Nie wiem, co o tym teraz myśleć i kogo słuchać

  • Katarzyna
   Posted 18 godzin temu 18:23 0Likes

   Niestety o. Szustak to nie jest żaden autorytet… Wielokrotnie wykazuje się brakiem znajomości lub szacunku do nauki Kościoła. Fakt, że jest kapłanem i znanym kaznodzieją wcale nie znaczy, że to, co głosi to nauka katolicka. W dzisiejszych czasach biskupi abdykowali – bardziej dbają o to, żeby ludzie przychodzili do kościołów niż o to, żeby głoszona była czysta wiara katolicka, dlatego nie reagują na takie postaci jak o. Szustak. Jedyni kapłani, do których ja jeszcze mam zaufanie, że głoszą prawdziwą wiarę, to ci, którzy odprawiają Mszę trydencką. Polecam wpis księdza, który analizuje teologię o. Szustaka:
   https://teologkatolicki.blogspot.com/2018/03/czy-pan-jezus-zosta-wskrzeszony-czy.html

Dodaj komentarz

Bądź na bieżąco

Powiadomimy Cię o nowych publikacjach