Petycja w sprawie zawieszenia posługi Marcina Zielińskiego i wspólnoty “Głos Pana”

Petycja w sprawie natychmiastowego zawieszenia Marcina Zielińskiego w pełnieniu posługi a także o zawieszenie funkcjonowania wspólnoty “Głos Pana” do czasu wyjaśnienia sprawy przez najwyższe władze Kościelne.

Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup
Andrzej Franciszek Dziuba

W związku z opublikowanym w Internecie w dniu 03.10.2018 r. filmem "Marcin Zieliński - Fałszywy charyzmatyk zdemaskowany!", dotyczącym posługi lidera Wspólnoty Uwielbienia "Głos Pana" ze Skierniewic - Marcina Zielińskiego,

proszę o natychmiastowe zawieszenie Marcina Zielińskiego w pełnieniu posługi, a także o zawieszenie funkcjonowania wspólnoty "Głos Pana" do czasu wyjaśnienia omawianej sprawy przez najwyższe władze Kościelne.

Autorzy filmu przedstawili liczne dowody świadczące o zagrożeniu jakie niesie szeroko rozumiana działalność Marcina Zielińskiego i wspólnoty "Głos Pana", co potwierdzają zeznania świadków i świadectwa byłych członków wspólnoty. Wykazano, że owocem tej działalności może być stopniowa utrata tożsamości katolickiej wiernych, jak również pojawienie się problemów natury duchowej czy w konsekwencji odejście z Kościoła katolickiego.

Moim zdaniem wysoce zatrważający jest fakt zainteresowania Marcina Zielińskiego nurtem Toronto Blessing, jak również czerpanie wzorców z nauczań protestanckich kaznodziejów, stosowanie technik okultystycznych oraz manipulacja Słowem Bożym.

Ponadto nauczania głoszone przez Marcina Zielińskiego stoją w sprzeczności z nauczaniem Kościoła zawartym w encyklice św. Jana Pawła II "Ut unum sint" oraz dokumencie Kongregacji Nauki Wiary - Deklaracja o jedyności i powszechności zbawczej Jezusa Chrystusa i Kościoła "Dominus Iesus".

Petycję kieruję do czcigodnego Księdza Biskupa w trosce o jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół katolicki, któremu należy oddać należyty szacunek i nie dopuszczać do rozprzestrzeniania się zagrożeń w jego obszarze.

Wyrażam nadzieję, że niniejsza petycja zostanie pozytywnie rozpatrzona przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa.

z wyrazami szacunku,
[imię i nazwisko] ([miasto])


Petycja zostanie wysłana drogą elektroniczną na następujące adresy e-mail:

 • ordynariusz@lowicka.eu, Ks. bp prof. dr hab. Andrzej Franciszek Dziuba (Biskup Łowicki)
 • wnk@diecezja.lowicz.pl, Ks. prał. mgr Wiesław Wronka (Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa)
 • petycje@zwiedzeni.pl

Wysyłając petycję akceptujesz Politykę Prywatności.

Petycję można także pobrać i samemu wysłać pocztą tradycyjną na adres:

Kuria Diecezjalna Łowicka
Stary Rynek 20
99-400 Łowicz

2 Komentarze

 • Patrycja
  Posted 1 dzień temu 00:25 0Likes

  Jakiś czas temu..może rok..wysłuchałam wywiadu z Marcinem Zieliński pt ” Królewskie DNA” od razu miałam poczucie, że to mowa typowego dość lidera nawiedzonej grupy protestanckiej a w sensie duchowym – to mowa od złego.; Marcin wychwalając bożą moc nic nie wspominał o jej obecności w Kościele Katolickim , o charyzmacie kapłaństwa, który jest najwyższy i najbardziej namaszczony przez Pana Jezusa do czynienia cudów, ( może źle się wyrażam…), nic nie wspominał o niezbywalności Sakramentów św na drodze nawracania się ani o doniosłej Roli Matki Bożej, różańcu a jedynie stwierdził, że aby się nawrócić wystarczy otworzyć się na ducha ( ??? ) Zapytałam siebie _ ” na jakiego ducha?” Marcin pokazuje się w waszym filmie jako pyszny, rządny władzy nad duszami; ujawnia swój ewidentny egocentryzm, skoncentrowanie na sobie i pragnieniu panowania np nad śmiercią . Niech Wam Bóg błogosławi

 • Renia
  Posted 5 dni temu 23:33 0Likes

  Dziękuję za ten film który pokazuje prawdę o Ziekinskim . Mam nadzieję że księża zobaczą całą prawdę i się obudzą i więcej go nie zaproszą do Kościoła. Bo przez to samo zło wprowadzają. Ja Bogu dziękuję że u nas jak był to nie kładł rak na głowę. Też jestem niewolnikiem Maryi i to Maryja mnie chroniła To Ona mi dała odczuć ze to nie jest droga dla mnie. . I Wiem że już nigdy nie pójdę na coś takiego. Pozdrawiam serdecznie 😊 Pamietając w modlitwie. AVE Maryja❤❤❤

Dodaj komentarz

Bądź na bieżąco

Powiadomimy Cię o nowych publikacjach