fbpx
Kolejny duchowny ostrzega przed nauczaniem Marcina Zielińskiego

Ojciec dr Jakub Waszkowiak OFM, wykładowca w międzynarodowym seminarium Studium Theologicum Jerosolimitanum w Jerozolimie, ostrzega przed nauczaniem Marcina Zielińskiego.

Kolejny duchowny ostrzega przed nauczaniem Marcina Zielińskiego. Ojciec dr Jakub Waszkowiak OFM, wykładowca w międzynarodowym seminarium Studium Theologicum Jerosolimitanum w Jerozolimie, przypomina, że zła interpretacja Pisma Świętego rodzi złe życie. Przytacza fragmenty Nowego Testamentu, które ostrzegają przed błędną nauką niedouczonych nauczycieli.

W drugim liście św. Piotra (2 P 3, 13-17) czytamy:

Oczekujemy jednak, według obietnicy, nowego nieba i nowej ziemi, w których będzie mieszkała sprawiedliwość. Dlatego, umiłowani, oczekując tego, starajcie się, aby [On] was zastał bez plamy i skazy – w pokoju, a cierpliwość Pana naszego uważajcie za zbawienną, jak to również umiłowany nasz brat Paweł według danej mu mądrości napisał do was, jak również we wszystkich listach, w których mówi o tym. Są w nich trudne do zrozumienia pewne sprawy, które ludzie niedouczeni i mało utwierdzeni opacznie tłumaczą, tak samo jak i inne Pisma, na własną swoją zgubę.

Obejrzyj nagranie ojca dr Jakuba Waszkowiaka OFM.

1 Comment

  • Gorole Gorole
    Posted 10/09/2019 21:50 0Likes

    I trucizna dobrze sie ma. Kasy mu przybywa I w piekle wiecej. Kto dzis sie przejmuje zyciem wiecznym. kto dzis investuje w zycie wieczne. Wymiotowac sie chce. I nic sie nie zmieni? A dlaczego bo brakuje pasterzy I boja sie mowic prawde zeby posady nie stracili. Kasy braknie. Smutno Panie Jezu Smutno

Comments are closed.

Bądź na bieżąco

Powiadomimy Cię o nowych publikacjach